Expomed Eurosia 2018 Fuarı’ndaydık

Eryiğit Tıbbi Cihazlar A.Ş. olarak, 30 Mart – 02 Nisan 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan Expomed Eurasia fuarına katıldık. Geniş bir stantta pek çok ürünümüzü sergiledik.

Fuarda ürünlerimizi sergilemenin ve tanıtmanın yanı sıra ülkemiz üniversitelerinin biyomedikal mühendisliği bölümü öğrencilerine dezenfeksiyon ve sterilizasyon teknolojileri konusunda eğitici brifingler verdik. İş bağlantıları yaptık, eski distribütörlerimizle ve dostlarımızla bir araya gelme imkanı bulduk.

Goldberg 6S’nin Lansmanı

Standımızda geniş ürün yelpazemizi ve ürünlerimizin kalitemizi sergilerken firmamızın yeni ürünü olan Goldberg 6S ameliyat masasını da ilk defa tanıttık.

Goldberg 6S, 700 kg’lık taşıma kapasitesi ve 6 segmentli yapısıyla ameliyat masalarında teknoloji, ergonomi ve sağlamlığın zirvesini temsil etmektedir.

4 gün süren Expomed 2018 Fuarı boyunca Sağlık Bakanlığı yetkilileri, sağlık sektörünün sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve sağlık sektöründeki bazı firmaların kurucu veya yöneticilerinden oluşan pek çok misafirimiz oldu. TÜYAP Expomed 2018 fuarında standımızı ziyaret eden değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.