En Yeni Ürünler ve Tüm Ekibimizle Expomed 2018’deyiz

1100‘ün üzerindeki firma ve firma temsilcisinin katılımı ile Expomed, 25. yılında rekora ulaştı.  Avrasya‘nın lider medikal fuarı Expomed, hastane ekipmanlarından medikal teknolojilere kadar uzanan geniş ürün çeşitliliği ile sağlık sektörünün bir numaralı ticari platformu olma özelliği taşıyor.

En Son Gelişmeler Bu Fuarda

Fuar kapsamında 2. Salon’da yer alan İnovasyon Alanı ile medikal sektöründeki en yeni ürün ve çözümlerle yakından inceleme fırsatı da bulacaksınız. Yeni iş ve çözüm ortaklarınızı bu fuarda bulacaksınız! VIP programı dahilinde Katar, Özbekistan, ABD, Almanya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fas, İran, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Libya, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya Federasyonu, Sırbistan, Tanzanya, Gana, Tunus, Türkmenistan, Ürdün ve Yunanistan’dan üst düzey firma yetkilileri fuar süresince ikili görüşmeler gerçekleştirecek.

Biz de Expomed Eurasia 2018’deyiz

30 yıla yaklaşan tecrübesi ile merkezi sterilizasyon ünitesinden ameliyat masasına ve aksesuarlarına kadar tıbbi cihazlar sektöründe önde gelen bir marka haline gelen Eryiğit AŞ, bir yandan AR-GE çalışmaları ile en kaliteli ve en iddialı ürünleri ortaya koyarken  diğer yandan da sektörün nabzının attığı tüm organizasyonlarda en ön sıralarda yerini almaktadır. Sektörden bir çok önemli firma ve markanın yer alacağı Expomed 2018 organizasyonu da bu minvalde önemsediğimiz bir fuar.

Hedefimiz 100 Ülkeye İhracat

Fuarda bir çok firma ile birebir görüşmeler gerçekleştirecek olan ekibimiz saha ve ürün tecrübelerini diğer katılımcılarla paylaşırken yeni iş fırsatları yaratacak böylece ihracat yelpazesini geliştirirken ülkemizin ekonomisine katkıda bulunabilmenin yollarını arayacaktır. Hedefimiz şu an 50 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatımızı 100 ülkeye çıkarmak.