YARDIMCI MERKEZİ STERİLİZASYON ÜNİTESİ EKİPMANLARI

Hava Su Tabancası

Girintili yapıdaki malzemelerin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Basınçlı su ve hava bağlantısı mevcuttur. 8 farklı adaptör başlığa sahiptir. Hortumu basınca dayanıklıdır  Adaptör başlıklar için duvara monte aparatı mevcuttur.

Ultrasonik Yıkayıcılar

Basit ve anlaşılır kontrol paneli mevcuttur. Yüksek çalışma frekansı düşük gürültü düzeyi yüksek güçlü ultrason jeneratörlerine sahiptir. 1.8 lt’den 90 lt’ye varan geniş ürün yelpazesi mikro işlemci tarafından yüksek sıcaklık ve temizleme süresinin kontrolü sağlanmaktadır (Yalnızca ETH, EP serisi cihazlarda mevcuttur)

Paketleme Cihazıblank

Küçük klinikler için uygun olan temel modellerden, üniversite hastaneleri ve yüksek kapasiteli sağlık kuruluşları için tasarlanmış, üstün teknik özelliklere sahip, mikro işlemci kontrollü cihazlara kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesinde sizlere paketleme cihazları tedarik etmekteyiz. Dünya standartlarında kim cihazları ile kullanıcıların beğenisini kazanan Hollandalı FarnosBv.ve Alman HawoGmbH. markaları ile sizlere optimal kapasiteli paketleme çözümleri, yüksek kalite (ENISO11607-2) sunmaktayız.

blankRO Su Arıtma Sistemi

Sterilizatörlere gelen suyun kalitesinin yükseltilmesi amacıyla su pompası, paslanmaz çelik ve su deposundan oluşan ters osmos su arıtma sistemi de müşterinin talebi halinde temin edilebilmektedir.

 

blank
Ürünlerimize ait validasyon hizmetleri, Alman akredite kuruluşu Hygcen GmbH firması tarafından yapılmaktadır.
TOP
blank