BİZDEN HABERLER

somalia covid-19 test lab coronavirus detection kit
blank
Cumartesi, 29 Ağustos 2020 / Published in Bizden Haberler, Uncategorized @tr
Eryiğit ve Somalili TTC şirketi tarafından birlikte kurulan COVID-19 Test labaratuvarı ağustos 2020de hizmete girdi. Labaratuvarda hastalardan örnek alınmasıyla başlayan süreçten, testin yapılması, sonuçların analiz edilmesi ve numunelerin takibine kadar tüm aşamalar gerçekleştiriliyor.
blank
blank
Pazartesi, 01 Haziran 2020 / Published in Bizden Haberler
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi ve Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi yapılan törenlerin ardından açıldı. Firmamız tarafından yerli ve milli imkanlarla üretilen ameliyat masalarımız ve sterilizasyon ünitlerimiz hizmete girmiştir.
eryigit sentebiolab coronavirus test kit detection kit tespit kiti
blank
Perşembe, 26 Mart 2020 / Published in Bizden Haberler
Grup şirketimiz Sentebiolabın ürettiği test kitimiz kullanıma hazır. qRT PCR test kitimiz %99 doğrulukla çalışmaktadır. Ürün bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Diğer bilgiler için iletişime geçiniz.
blank
blank
Cuma, 25 Ekim 2019 / Published in Bizden Haberler
Eryiğit Tıbbi Cihazlar A.Ş. olarak, 28-30 Mart 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan Expomed Eurasia fuarına katıldık. Geniş bir stantta pek çok ürünümüzü sergiledik. Fuarda ürünlerimizi sergilemenin ve tanıtmanın yanı sıra ülkemiz üniversitelerinin biyomedikal mühendisliği bölümü öğrencilerine dezenfeksiyon ve sterilizasyon teknolojileri konusunda eğitici brifingler verdik. İş bağlantıları yaptık, eski distribütörlerimizle ve dostlarımızla bir

Recent Posts

TOP
blank