ELÇİLİK ZİYARETLERİ

AKADEMİK ZİYARETLER

ULUSLARARASI ZİYARETLER

TİCARİ ZİYARETLER

FUARLAR

BİZDEN HABERLER

blank
Pazartesi, 29 Nisan 2024 / Published in Elçilik Ziyaretleri
        Azerbaycan Büyükelçiliği  Ticari ve Ekonomi Birimi sorumlusu Sn. Suliddin MAMMADOV ve beraberindeki heyet  şirketimizin faaliyetlerini ve AR-GE çalışmalarını yerinde görmek için şirketimizi ziyaret etmişlerdir. Ziyaretleri için Sn.MAMMADOV’a teşekkürlerimizi sunarız.
blank
blank
Pazartesi, 29 Nisan 2024 / Published in Elçilik Ziyaretleri
Afganistan Büyükelçiliği  Ticari ve Ekonomi Birimi sorumlusu Sn. Mohammad Khan SULTANİ ve beraberindeki heyet  şirketimizin faaliyetlerini ve AR-GE çalışmalarını yerinde görmek için şirketimizi ziyaret etmişlerdir. Ziyaretleri için Sn.SULTANİ ve Büyükelçilik personeline teşekkürlerimizi sunarız.
blank
blank
Perşembe, 18 Nisan 2024 / Published in Elçilik Ziyaretleri
    Birundi Büyükelçisi Sn. Didace Ntureka Şirketimizin faaliyetlerini ve AR-GE çalışmalarını yerinde görmek için şirketimizi ziyaret etmişlerdir. Ziyaretleri için Sayın Büyükelçimize teşekkürlerimizi sunarız.
blank
blank
Cuma, 08 Mart 2024 / Published in Akademik Ziyaretler
Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ni Şirketimizi tanıtmak ve 2244 Sanayi – Doktora Programı hakkında bilgilendirmede bulunmak amacıyla Yönetim Kurulu Başkanımız Halit ERYİĞİT ve akademik personelimiz ziyaret etmişlerdir. Sayın Dekanımız Prof.Dr.Hanife APAYDIN ÖZKAN’a ve toplantıya katılan akademik personeline çok teşekkür ederiz.
TOP
blank