BİZDEN HABERLER

blank
Salı, 30 Mayıs 2023 / Published in Bizden Haberler
Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Sn. Işıl AKSAN KURNAZ ve Teknoloji Transfer Ofisi(TTO) Personeli , şirketimizin AR-GE çalışmalarını ve faaliyetlerini yerinde incelediler ve Sanayi-Üniversite işbirliği kapsamında çalışmalarımızı arttırmak için görüş ve fikir alışverişinde bulunuldu. Değerli ziyaretleri ve görüşleri için teşekkür ederiz.
blank
blank
Salı, 16 Mayıs 2023 / Published in Bizden Haberler
Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi(TTO) Genel Müdürü Sn.Utku SEÇKİN ve Mühendis Sn. Volkan Aydın, şirketimizin AR-GE çalışmalarını ve faaliyetlerini yerinde incelediler ve Sanayi-Üniversite işbirliği kapsamında çalışmalarımızı arttırmak için görüş ve fikir alışverişinde bulunuldu. Değerli ziyaretleri ve görüşleri için teşekkür ederiz.
blank
blank
Salı, 02 Mayıs 2023 / Published in Bizden Haberler
Birleşmiş Milletler Bangladesh Temsilcileri Şirketimizin faaliyetlerini ve AR-GE çalışmalarını yerinde görmek için şirketimizi ziyaret etmişlerdir ve gelecek dönemlerde yapılacak yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunmuşlardır.
blank
blank
Salı, 02 Mayıs 2023 / Published in Bizden Haberler
Endonezya Büyükelçisi Dr. Lalu Muhamad Iqbal Şirketimizin faaliyetlerini ve AR-GE çalışmalarını yerinde görmek için şirketimizi ziyaret etmişlerdir.
TOP
blank